ubicació de STAPWEB STAP - Pàgina IniciSTAP Superfície ComercialMenjar i Beure a STAPLa Salut a STAPles Comunicacions a STAPLa Història de STAPLes Entitats de STAPLa Cultura i l'Esport a STAPels Andreuencsper què la WEB STAP
La Festa ?... ...a Sant Andreu
dissabte 01 de desembre pàgina principal de la Festa Major 2001

08.00 h. 7è Campionat 12 Hores de Frontennis:
Lloc:
Organitza:
Pista del Club Nataciˇ Sant Andreu
Club Nataciˇ Sant Andreu
09.00 h. Campionat 12 Hores de Futbol Sala de Festa Major
Lloc:
Organitza:
InstalĚlaciˇ Generalitat, Riera d'Horta, s/n
Club Nataciˇ Sant Andreu
10.00 h. Mostra de Treballs Realitzats amb Puntes de CoixÝ
Lloc:
Organitza:
Rambla de Fabra i Puig amb Camil Fabra
SIB Centre de Labors
la mostra acabarÓ a les 13 hores
10.00 h. 4a Trobada de Plaques de Cava (Trobada d' Intercanvi)
Lloc:
Organitza:
Rambla Fabra i Puig, 47, davant el CN Sant Andreu
Club Nataciˇ Sant Andreu
10.00 h. Jornada Escolta
10.00 h.
10.30 h.
13.30 h.
16.00 h.

Organitzen:



Lloc:
xocolatada
activitats de lleure (jocs al carrer)
dinar de germanor
Grup d'animaciˇ infantil Xauxa

AE Jungfrau,
AE Gregal,
AE Jaume I
AE Pare Bertran
plaša de Can Fabra i voltants
CSO Palomar
10.00 h. I Torneig de Promociˇ de Tennis Taula
Lloc:
Organitza:
Observacions:
Casal Cat˛lic de Sant Andreu
Casal Cat˛lic de Sant Andreu
inscripcions fins al dia 29 novembre 17.00 a 20.00 h. al Casal
(edat de 9 a 14 anys)
10.00 h. Jornada de Portes Obertes al Servei Integral de Rehabilitaciˇ Neurol˛gica
Lloc:
Organitza:
carrer Fraga, 15
CIFESA i SIRN
la jornada finalitzarÓ a les 14 hores
10.30 h. Exposiciˇ de Joves Artistes
Lloc:
Organitza:
Observacions:
carrer Fraga, 15
CIFESA
l'exposiciˇ finalitzarÓ a les 14.30 hores
11.00 h. Mini Tennis de Festa Major
Lloc:
Organitza:
pistes del Club Nataciˇ Sant Andreu
Club Nataciˇ Sant Andreu
11.00 h. ConferŔncia: Les Institucions Esportives de la Rambla de Sant Andreu
Lloc:
Organitza:
A CÓrrec de FŔlix Oliver
Rambla de Fabra i Puig (davant Club Nataciˇ Sant Andreu)
Centre d'Estudis Ignasi IglŔsias i AVV de Sant Andreu de Palomar
11.30 h.
MatÝ Infantil
Lloc:
Organitza:
Amb la PelĚlÝcula de Walt Disney Blancaneu
Espectacle i regals a cÓrrec de La Buixa Pirula Entertaiment

carrer CerdÓ
CRD
11.30 h.
Un Dia d'Esplai per a Tothom
Lloc:
Organitza:
plaša MossŔn ClapÚs
Esplai Sant Joan de Mata
17.00 h.
CinquŔ Certamen Literari "Sant Andreu Sud" 2001
Lloc:
Organitza:
Centre CÝvic Sant Andreu
Associaciˇ de Ve´ns "Zona Sud" de Sant Andreu de Palomar
17.00 h.
Jam Session
Lloc:
Organitza:
Observacions:
carrer Fraga, 15
CIFESA
finalitzarÓ a les 20 hores
17.00 h.
II Cursa de Scalextric
Lloc:
Organitza:
Observacions:
carrer Dr. Santponš, 111
Gas Clavat
incripcions dies 28-29-30 de novembre de 19 a 21 hores
(Recomanat per a majors de 14 anys)
17.00 h. Dia del Diablˇ
Lloc:
Organitza:
Rambla Onze de Setembre
La SatÓnica de Sant Andreu
17.00 h. Jornada a Favor dels Drets Humans i en Contra la Tortura

17.00 h.
17.30 h.

Lloc:
Organitza:
Exposició permanent
Teatre
Concert (Dumbala Canalla, Cheb Balowsky i...)

carrer Peixalet/Segadors

Trenkamurs
17.30 h. Teatre de "barri"
Lloc:
Organitza:
carrer Doctor Santponç
Comisió de Festes del Carrer Doctor Santponç
17.30 h. Festa Infantil

Lloc:
Organitza:
Fira, circ, xocolatada i moltes sorpreses més
carrer Monges cruïlla amb Sòcrates

Esplai Sant Pacià
17.30 h. Ball per a la Gent Gran
 

Lloc:
Organitza:
a càrrec de la fabulosa orquestra 'Pimpinela Escarlata'
carrer Cerdà

CRD
17.30 h. Teatre del "barri"
 
Lloc:
Organitza:
carrer Doctor Santponç
Comissió de Festes del Carrer Doctor Santponç
18.00 h. 5a Exhibició de Balls de Saló de Festa Major
 
Lloc:
Organitza:
gimnàs del Club Natació Sant Andreu
Club Natació Sant Andreu
19.00 h. Guarniment del carrer Bascònia
 
Lloc:
Organitza:
carrer Bascònia
AMPA Escola Bressol Palomar
20.00 h. Projecció Migmetratge Andreuenc
 
Lloc:
Organitza:
"Imperio Oscuro Transición" (Star Wars)
Centre Cívic de Sant Andreu

Millennium Còmics i REC Films
20.00 h. Festa del Veïns
 
Lloc:
Organitza:
carrer Recesvint
Comissió de Festes del Carrer Recesvint
20.30 h. Concert de l'A.VV. de Sant Andreu de Palomar
 

Lloc:
Organitza:
a càrrec de la Jove Orqustra de Cambra de Sant Andreu
i la coral Capella Gramalla.
Interpretació del 'Magnificat' d'Antonio Vivaldi
església de Sant Pacià

Associació de Veïns de Sant Andreu de Palomar
20.45 h. Correfoc Infantil
 

Recorregut:
Organitza:

Onze de Setembre/Garona/Liuva/Sant Narcís/Ramón Batlle/Santa
Coloma/Borriana/Onze de Setembre
Satànica de Sant Andreu

21.00 h. Concert de Hip Hop amb Geronación
 
Lloc:
Organitza:

carrer Cerdà
CIFESA

21.30 h. Concert de Rock
 
Lloc:
Organitza:
a càrrec de Demonions
carrer Cerdà
CRD
22.00 h. Sessió de Mescles de Música Hardcore i Màquina
 
Lloc:
Organitza:
carrer Doctor Santponç
Comissió de Festes del carrer Doctor Santponç
23.00 h. Ball amb 'La Salseta del Poble Sec'
Lloc:
Envelat de Festa Major, Plaça de Can Fabra
23.00 h. I Festival de DJ's de Sant Andreu

Lloc:
Organitza:
amb: Xavi T. i Robert X.
carrer Cerdà

CRD

dimecres 28 novembredijous 29 novembredivendres 30 novembredissabte 01 desembrediumenge 02 desembredilluns 03 desembredimarts 04 desembredimecres 05 desembredijous 06 desembredivendres 07 desembredissabte 08 desembrediumenge 09 desembredissabte 24 novembre
Fòrum de la Festa Major
.